انواع خدمات کفسابی

انواع خدمات ترمیم سنگ کف ساختمان + توضیح

خلاصه مطلب :

انواع خدمات کفسابی شامل: دسته اول ساب زنی است که بعنوان ایده­آل ترین حالت محسوب می­شود. دسته دوم سنگسابی و کفسابی سنگ است که حالت متوسط محسوب می­شود. دسته سوم کفشویی است که بعنوان ساده ترین حالت است. نانوساب دسته جدیدی از کفسابی ساختمان است. مواد مورد استفاده در نانوساب کاملا سازگار با محیط زیست هستند. این مواد از ورود جرم، گرد و غبار و آب به سنگ جلوگیری می­کنند.

انواع خدمات کفسابی سنگ

انواع خدمات کفسابی و ساب زنی سنگ به سه دسته تقسیم می شوند:

  • دسته اول ساب زنی است که بعنوان ایده آل ترین حالت محسوب می شود.
  • دسته دوم سنگسابی و کفسابی سنگ است که حالت متوسط محسوب می شود.
  • دسته سوم کفشویی است که بعنوان ساده ترین حالت در نظر گرفته می شود.

خدمات کفسابی ساختمان

ساب زنی – دسته اول از انواع خدمات کفسابی

ساب زنی بعنوان ایده آل ترین حالت کفسابی سنگ محسوب می شود. در ساب زنی از کفساب استفاده می شود که بدلیل استفاده از لقمه سنگ های استاندارد در ساب زنی، عملیات به بهترین نحو ممکن انجام می شود. فردی که دستگاه ساب زنی را استفاده می کند روش استفاده از دستگاه کفسابی را بخوبی می داند. در انجام اینکار برای ایجاد جلای بیشتر سنگ از ساب ایتالیایی استفاده می شود. در مرحله بتونه کاری از رزین استفاده می شود و بطور کلی عملیات کفسابی در این دسته از خدمات کفسابی 100 درصد اجرا می شود. هزینه انجام اینکار بالاتر از دو دسته دیگر است چون در نهایت سطحی هموار با جلا و کیفیت عالی و شیشه ای به شما تحویل داده می شود به عبارتی نتیجه کار عالی و خیره کننده است.

سنگسابی و کفسابی سنگ – دسته دوم از انواع خدمات کفسابی

اکثر کفساب ها از این روش برای برای کفسابی استفاده می کنند. بسته به میزان کثیفی و پستی و بلندی کف، تعداد لقمه سنگ متغیر است. کفساب نیز به درستی مسئولیت خود را انجام می دهد. از چسب و سیمان برای بتونه کاری استفاده می شود، مگر در مواردی که کارفرما لازم ببیند، از رزین برای بتونه کاری استفاده می شود. تفاوت این دسته با دسته اول از انواع خدمات کفسابی در تعداد لقمه سنگ بکار رفته و مدت زمانیست که صرف اینکار می شود. در نهایت سطحی کاملا هموار و یکدست با جلای مناسب در سنگ به شما تحویل داده می شود. نتیجه کار قابل قبول است و از ماندگاری و کیفیت بالایی نیز برخوردار است.

کفسابی-میهن-ساب-پروژه-1-عکس-2

کفشویی- دسته سوم از انواع خدمات کفسابی

کفشویی بعنوان دسته سوم از انواع خدمات کفسابی از نظر هزینه در سطح پایین تری از دو دسته اول قرار دارد. کفساب در صورت لزوم از لقمه سنگ های حیاتی استفاده می کند و سپس ادامه شستشو را با فرچه انجام می دهد. در واقع سودجویان این عمل را کفسابی می نامند در حالیکه کفسابی انجام نشده است و خیلی زود سنگ دوباره کیفیت خود را از دست می دهد. کارفرما نیز گول ظاهر امر را می خورد و بدون آگاهی از واقعیت امر هزینه را پرداخت می کند. اما تیم کاری متعهد ما نتیجه کار و رضایت مشتری را در اولویت کار خود قرار داده و سعی می کند کار را طوری انجام دهد که رضایت مشتری را جلب کند. بطوریکه تیم ما سعی می کند برای سنگ های با ارزش، حداقل از دسته دوم از انواع خدمات کفسابی یعنی سنگسابی و کفسابی سنگ استفاده کند. گاها دیده شده که کفسابی سنگ گرانیت با دریافت متری پنج هزار تومن نیر انجام می شود. این کار در واقع خیانت به کارفرماست چون بجای 18 ساب تنها از 4-3 ساب استفاده می شود و در نتیجه کار خوب از آب در نمی­آید. حتی بجای رزین از چسب نامرغوب استفاده می شود. البته توجه داشته باشید که در کارهای لوکس یعنی دسته اول هم قیمت خیلی بالا و هم خیلی پایین شک برانگیز است. تیم کاری ما با آگاهی از این موضوع و برای جلوگیری از سو استفاده برخی افراد، یک هزینه استاندارد را برای کفساب های ماهر در نظر گرفته است.

نانوساب– دسته جدیدی از انواع خدمات کفسابی

نانوساب دسته جدیدی از انواع خدمات کفسابی و سنگسابی ساختمان است. در عمل نانوساب در واقع سنگ آبگریز می شود و ضعف ها و مشکلات آن را برطرف می کنند. مواد مورد استفاده در نانوساب کاملا سازگار با محیط زیست هستند. مواد مورد استفاده در این روش اشباع کننده هایی قوی و مخصوص هستند که می توان از آن ها برای انواع سنگ های کف و نمای ساختمان استفاده کرد. این مواد از ورود جرم، گرد و غبار و آب به سنگ جلوگیری می کنند.

کفسابی جیست -سیاهی سنگ
کفسابی
کفسابی در نارمک تهران 1
از چه سنگی برای کف ساختمان خود استفاده کنم ؟ کفسابی چیست ؟ میهن ساب کیه ؟
خدمات کفسابی ساختمان
کفسابی