نکات کلیدی خدمات کفسابی سنگ

نکات مهم خدمات کفسابی سنگسابی سابزنی

نکات مهم خدمات کفسابی

دوستان در این بخش می خواهیم به نکات کف سابی اشاره کنیم که در روند کار بسیار تاثیرگذارهستند. و دانستن این موارد خارج از لطف نیست با ما همراه باشید …

 •  در بعضی از موارد خدمات کف سابی دیده می شود افرادی سودجو و نادان به جای کار سابزنی اقدام به شستشو کف سنگ می کنند برای اینکه شما متوجه شوید این افراد کار خود را انجام داده اند یا خیر باید دقت داشته باشید که پس از اتمام کفسابی زیر دستگاه سنگسابی لجن سفید وجود دارد یا خیر اگه وجود داشته باشد عملیات کفسابی با موفقیت انجام شده است ولی اگر زیر دستگاه ساب زنی لجن تیره وجود داشت یعنی اینکه این افراد عملیات کف سابی را انجام نداده اند و کف و لایه بالایی سطح سنگ را شستشو داده اند پس دقت داشته باشید که افراد خدمات کفسابی را به نحو احسن انجام بدهند.
 •  موادی مانند ترشیجات ، وایتکس ، جوهر نمک ، سرکه وآبلیمو سطح سنگ را کدر می کنند و آن زیبای و لطافت سنگ را به مرور از بین می برند پس سعی کنید از این مواد کمتر استفاده کنید .
 •  یکی از بدترین سنگ ها مرمریت طرح تراورتن از لحاظ کار در نما می باشد زیرا این نوع سنگ به علت جنسی که دارد در هنگام سوراخ کاری و دریل کاری سطح آن به سرعت از بین می رود . بهتر است از این نوع سنگ در راه پله ها و فضاهای سرپوشیده و پارکینگ ها استفاده شوند.
 •  در خدمات کفاسبی از وسیله ای به نام فرچه سیمی نیز استفاده می شود با فرچه سیمی کف سنگ ساییده میشود و سنگ نیز تمیز می شود ولی با تکرار این مجددا سطح سنگ کثیف خواهد شد زیرا در این روش سنگ آن جنس اولیه ی خود را از دست می دهد و شفافیت آن کم می شود .
 • -می توانید از شرکت های سنگ فروشی سنگ خام خریداری کنید زیرا سنگ هایی که موجود است یکبار بر روی ساب زنی انجام شده است و این سنگ های خام نیز ارزانتر هستند و دوباره می توانید عملیات کفسابی را انجام دهید .
 •  شوره زدن سنگ های رسوبی خصوصا در سنگ تراورتن نیز بیشتر رخ می دهد برای از بین بردن چند روشی وجود دارد :
  1- روش اول کشیدن دستمال زبر بر روی شوره هاست .
  2- روش دوم استفاده از جوهرنمک می باشد که در مورد عوارض آن پرداختیم .
  3- روش سوم و به نوعی بهترین روش که استفاده از نانو برای سنگ های شوره زده است که در طرح های نما بسیار مفید و پرکاربرد است .
 •  کفسابی ارزان یا همان کفشویی :
  این نوع کفسابی در مواردی استفاده میشود که شما بخواهید مدتی کف سنگ ساختمان را تمیز نگه داری کنند .
کفسابی جیست -سیاهی سنگ
کفسابی
کفسابی