کفسابی انواع سنگ ساختمان

کفسابی سنگ گرانیت ، سنگ مرمر ، مرمیت

به نام خدا

کفسابی چیست ؟

قبل از مفهوم کفسابی به این بپردازیم  منظور از کف چیست ؟ در کل هیچ تفاوتی نیست بین ساختمان ها ، هتل ها ، سالن های نمایش ، استخر و فروشگاه های بزرگ و کوچک که کف همه ی آن ها سنگ پوشیده شده است که میتواند انواع سنگ باشد اما نکته ی مهمی که وجود دارد تمیزی یا کثیفی این سنگ ها است که نمیتوان از آن چشم پوشی کرد یعنی به گونه ای است که باید این مکان ها زیبا و تمیز باشند چون در معرض دید هستند

اما کفسابی چیست ؟ کفاسبی عملیاتی است که در آن کفاسب یعنی کسی که آشنا به دستگاه های کفاسبی  و مسلط بر آن ها و با رعایت نکات ایمنی و با تجربه و ظرافت بالا لکه ها و آلودگی های موجود بر روی سنگ را تمیز کند و دوباره زیبایی و آراستگی سنگ را به نمایش می گذارد . این کار هم مانند کارهای دیگر دارای نکات و سختی های خود است و اصلا ساده به نظر نمی رسد .

انواع خدمات کفسابی :

انواع دستگاه های کفسابی موجود است

  • دستگاه کفسابی تک فاز : این دستگاه کفسابی تک فاز پایینترین قیمت را دارا است و سه اسب بخار قدرت دارد و در مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که برق سه فاز موجود نمی باشد .
  • دستگاه کفسابی سه فاز : این دستگاه کفسابی نسبت به دستگاه تک فاز قیمت بالاتری دارد و هیمن طور قدرت بیشتری هم دارا است. این دستگاه انواع مختلفی دارد که از ده و هفت و نیم اسب بخار است این دستگاه دارای کیفیتی بالاتری هم برخورداری است.
  • دستگاه کفسابی مخصوص پله :این دستگاه کفسابی موجود برای پله ها به کار برده می شوند و دارای انواع مختلفی هم هستند.

مراحل کفسابی و سنگسابی :

مراحل کفسابی و سنگسابی به گونه ای صورت می پذرید که جنس و نوع سنگ موجود چیست!!

در اولین مرحله به لقمه سنگ 36 یا 46 صورت می گیرد این کار برای پستی بلندی ها انجام می شود و سپس با لقمه سنگ های دیگر کار ها و مراحل دیگر صورت می پذیرد .

انواع سنگ های کفسابی :

دوستان در اینجا میخواهیم به انواع سنگ های مورد استفاده بپردازیم و هر یک به طور مختصر شرح دهیم.

انواع سنگ های کفسابی :

1- کفسابی سنگ گرانیت :

سنگ گرانیت از دانه های معدنی که استحکام بالایی دارند ساخته شده است که با چشم قابل دیدن است سنگ نمادین زمین محسبوب میشود . این نوع سنگ در نمای ساختمان ،دکوراسیون منزل و مجسمه و آثار هنری به کار گرفته می شود که زیبایی خاص را داراست .
مهمترین ویژگی آن سختی آن است که درارای مقاومت بالایی هست .

سنگ-گرانیت-سایت-میهن-ساب--عکس-2

سنگ-گرانیت-سایت-میهن-ساب–عکس-2

2- کفسابی سنگ تروارتن :

سنگ تروارتن از جامانده های رسوبات دریا و دریاچه ها تشکیل می شود .

این نوع سنگ بیشتر در نمای بیرونی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد . و هر چه رنگ آن روشن تر باشد قیمت بالایی دارد .

سنگ تراورتن میهن ساب عکس 1

سنگ تراورتن میهن ساب عکس 1

3 – کف سابی سنگ صلصالی:

سنگ صلصالی که به آن نوار قلبی هم می گویند.

این نوع نگ دارای انواع مختلفی هست سفید ، کرمی و یاسی است و از قیمت خوبی برخورد داراست که مورد استفاده زیادی قرار میگیرد .

سنگ در نمای داخلی ساختمان ، آسانسور پله ها و راه پله مورر استفاده قرار می گیرد.

سنگ-صلصالی-کفسابی

4 – کفسابی سنگ دهبید:

سنگ دهبید درایکیفیت و جنس بالایی برخوردار است و رنگ زمینه آن کرمی است. این نوع سنگ طرفداران و علاقمندان زیادی را دارد و در هر دکوراسیونی مورد استفاده قرار می گیرد.

کفسابی سنگ دهبید

5 – کفسابی سنگ مرمر:

سنگ مرمر از جنس و مقاومت بالایی برخوردار است و همچنین داراری زیبای خاص خود است و یکی از مهمترین سنگ های مورد اسفاده در ساختمان به شمار می رود .سنگ مرمر دارای ویژگی های خاص خود است مانند ضد گردو غبار است و در خود نگه نمی دارد.این نوع سنگ در دکوراسیون های مجلل و با شکوه در راه پله ها و سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد و نسبت به سنگ های دیگر قیمت بالایی را برخوردار است.

سنگ مرمریت را بشناسیم

سنگ مرمریت را بشناسیم

میهن ساب بهترین ارائه دهنده خدمات کفسابی در تهران بزرگ و شهرستانهاست ، با ثبت اولین سفارش برای سفارش بعدی 10 درصد تخفیف بگیرید !!

مشاوران ما آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند جهت ثبت سفارش با ما تماس بگیرید