هزینه کفسابی سنگ کف ساختمان | هزینه سابزنی

هزینه سنگسابی سنگ کف ساختمان چقدره ؟

هزینه سنگسابی سنگ کف ساختمان چقدره ؟

کفهای سنگ طبیعی برخلاف هر چیز دیگری که امروزه در بازار وجود دارد ، از زیبایی و دوام بالایی برخوردار هستند. سنگ در طیف گسترده ای از رنگ ها ، الگوی ها ، سبک ها ، اندازه ها و اتمام های مختلف قرار دارد ، به این معنی که شما می توانید یک ورودی زیبا یا رسمی یا یک آشپزخانه روستایی ایجاد کنید و بدون توجه به نوع سنگ ، کف شما در صورت نگهداری مناسب سالها ماندگار خواهد شد.

کفسابی-سرامیک

همه سنگها به اندازه کافی قوی نیستند که بتوانند آنرا صیقل دهند ، اما برخی از آنهایی که وجود دارند نیز ممکن است در معرض چیزی بنام اچ قرار بگیرند. این پدیده هنگامی رخ می دهد که یک ماده بسیار اسیدی ، قلیایی یا ساینده با ذرات ضعیف تر سطح سنگ در تماس باشد. این ذرات ضعیف تر برداشته می شوند که منجر به لکه ای کسل کننده در کف شما می شود. با گذشت زمان ، کف سنگ شما ممکن است اگر در معرض مواد کافی باشد که می تواند نشانه های اچ باقی بماند ، سنگ خود را از دست بدهد.

برای بازگردان درخشش به سنگ ، باید دستگاه کفسابی را بروی سنگ بیاندزاید و سطح را براق کنید ، ممکن است برخی از سنگها برای جلا دادن زیاد از بقیه دشوار باشند. سنگ گرانیت نسبت به سنگ مرمر سطح سخت تری دارد ، برای مثال ، هزینه ی ترمیم و صیغل دادن سطح سنگ (کفسابی یا سابزنی سنگ) بیشتر است ، مورد دیگری که میتواند بر قیمت کفسابی سنگ تاثیر گزار باشد مقدار رطوبت سنگ است ، سنگ ممکن است در اثر رطوبت زیاد جلبک زده باشد و این امر باعث پیچیده تر شدن کار میشود ، نکته دیگری که بر قیمت در بالانس قیمت گزاری سابزنی سنگ موثر است ، درصد آسیب دیدگی سنگ است !! . متوسط هزینه برای پرداخت کف سابی سنگ در حدود 4000 هزار تومان برای جلا دادن به طور منظم و 6000 تومان برای هر متر مکعب برای بازگردان کف آسیب دیده (خرد شده ، شکسته شده ) بعلاوه جلا دادن و براقی سنگ است .

کفسابی-میهن-ساب-پروژه-1-عکس-7

به عنوان مثال :

  1. هزینه خدمات کفسابی برای متراژ 200 متر برابر با 800 هزار تومان است ، که در روند اخذ قرارداد تخفیف هم اعمال میگردد.
  2. هزینه ترمیم ( شکستگی ، سطح تخریب شده ) برای متراژ 200 متر برابر با 1200 هزار تومان است ، که در روند اخذ قرارداد تخفیف هم اعمال میگردد.

در نظر داشته باشید مثال های ذکر شده در بالا فقط جنبه آشنایی با روند کار را ایفا میکنه بر دریافت آخرین هزینه با ما تماس بگیرید ( 09399800829)

سطح درخشش

به طور معمول ، هر چه سنگ سخت تر باشد ، جلا دادن به آن نیز بالاتر می رود و ماندگاری آن بیشتر می شود. بنابراین سنگهایی مانند گرانیت به سنگهایی بالاتر از سنگهایی مانند سنگ آهک 1 می رسند.

چند سنگ نمی تواند به هیچ وجه براق یا صیقل داده شود سنگ آهک مانند : لاگوس آزول و اورشلیم گلد که دلیل آن سطح نرم و آهکی آنهاست.

کفسابی